Každý den pomáháme dlužníkům s jejich finančními potížemi, předlužením a problémy, které přináší závazky, jejich soudní i mimosoudní vymáhání i exekuce. Hrozí-li Vám soudní řízení a exekuce, nezvládáte-li řádně splácet své závazky, nebo už je proti Vám exekuční řízení vedeno, chcete-li tuto situaci efektivně řešit, chcete-li vyhlásit osobní bankrot, nebo hledáte informace o dluhové problematice – informace o právních vztazích dlužníka a věřitele, informace ohledně oddlužení, případně potřebujete restruktualizovat své závazky, snížit úvěrové nebo jiné splátky, tak jste na webu společnosti Financial Rescue správně.

Zadlužení, nařízení exekuce a potřeba oddlužení, se v naší společnosti vyskytuje stále častěji. Na dluh žije skoro polovina občanů a nemalé procento z nich nezvládá dostát svým finančním závazkům a hrozí jim exekuce. Také se mezi námi pohybují lidé, kteří se neštítí zneužívat tíživé situace ostatních a nabízejí půjčky na lichvářský úrok, nebo dokonce falešnou naději na oddlužení, které není podepřeno žádnou zákonnou úpravou, pouze nesplnitelnými sliby o nižších splátkách a dohody s věřiteli. A tak se naše kancelář stále častěji zabývá případy, kdy má dlužník po nařízení exekuce zaplatit nepřiměřené pokuty, úroky, poplatky, náklady právního zastoupení věřitele a náklady exekuční. Společnost Financial Rescue tyto případy umí úspěšně řešit.

Úspěšně řešíme exekuce, jejich zastavení v rámci exekučního řádu ve spojení s o.s.ř., i oddlužení (soudní oddlužení na základě zákona č 182/2006 Sb. o úpadku a způsobech jeho řešení – Insolvenční zákon), naše právní a ekonomická kancelář provádí s klienty konzultace zcela zdarma. Dokážeme dosáhnout zastavení exekuce, víme jak napadnout nadsazené úroky, pokuty a jiné často neoprávněné penalizace, aby Vám dluh nebetyčně nenarostl. Umíme naše klienty efektivně bránit v případě žaloby i v případech nezákonných kroků ze strany věřitele, vymáhajícího či exekutora

S námi dokážete jednoduše, krok za krokem překonat jakoukoli překážku na Vaší cestě za nezadluženou budoucností. Nevěšte hlavu, dluhy nejsou konec světa. Za naši práci a odbornost klientům ručíme ve smlouvě! Obraťte se na společnost Financial Rescue, nechte si poradit a svěřte své problémy s exekucemi, předlužením, vysokými splátkami úvěrů, insolvencí, ale i oddlužením právním odborníkům ze společnosti Financial Rescue.